Inclusive of all taxes
A specially designed pleasurable toy for women to make intimate moments feel more hot and exciting.
Enhances your experience and is super easy to use making you crave the experience again and again.
It comes with no stress of body infections and a completely safe material like silicon. It comprises a storage unit and users can control the release of a liquid substance, which makes it a real skin like feel to their intimate experience.
The entire product feels extremely smooth to the touch, and the tip end of the toy is flawlessly rounded for maximum sensory pleasure.
Moreover, it comes with powerful suction which makes it supremely flexible allowing movement in every possible position, thus providing enhanced stimulation to the G-spot, vagina and clitoris.
Simple and user-friendly, our Ejaculating Dildo is easy to fill and clean, ensuring the reusability of the product.
Press, squeeze, bend and feel the wholesome experience of lovemaking and ejaculation.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Brown Flesh |
| Total Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 4.57 cm (1.8 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Weight | 395g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Fill it up: Put your chosen liquid in the storage unit.
Get comfortable: Find a comfy position and place the dildo for maximum pleasure.
Squeeze and enjoy: Press and bend the dildo to release the liquid, adding to the sensation.
Clean and store: Wash it with soap and water after use, then store it safely for next time.
Gunjan
So fast delivery. Satisfied with my product
Sunaina
Genuine and good quality toy
Charu
Product that i received is similar to the pictures
AJ
Value for money. Happy with how it was delivered, so discreet!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority