Inclusive of all taxes
Women who are looking for a self-satiating, go-to product to feel enhanced sexual stimulation and wholesome satisfaction, Geeballs Realistic dildo is your ultimate pleasure buddy.
Designed to elevate the realistic look and feel by providing firmness and flexibility at the same time with the right amount of size and girth, it gives and looks like an erect male penis.
This lifelike dildo features a textured shaft that is realistically veined for the ultimate visual pleasure.
The entire product feels extremely smooth to the touch, and the tip end of the toy is flawlessly rounded for maximum sensory pleasure. It has a very slim and classy design. Moreover, it comes with a powerful Suction cup base that sticks firmly to any smooth, flat surface so you can ride it anywhere. Made with the highest quality medical silicone material, it is completely safe for use on the skin and especially on intimate parts. It works well when used with an extra layer of lubrication.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Color | Brown Flesh |
| Total Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Circumference | 13.71 cm (5.4 inch approx.) |
| Weight | 460G |
| Net Quantity | 1 Unit |
Stick it firmly: Place the suction cup base on a smooth, flat surface so it stays in place during use.
Lubricate: Add a layer of lubrication to enhance the sensation and make insertion smoother.
Get comfortable: Find a comfortable position and slowly insert the dildo, enjoying the realistic texture and feel.
Enjoy the ride: Experiment with different movements and angles to find what feels best for you, and indulge in satisfying self-pleasure.
Gauri
Reaches all the right spots! Great product to buy
Neelu
I use it with a lube and it works wonders for me. Just glides down where i want it.
Blessy
Must have if you like sturdy dildos
Divya Mahajan
It doesnt budge when i stick it on the floor. so 10/10 on quality!
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority