Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Do we even need men any more.
Meet the most realistic penis you can imagine. This beautiful creativity has everything a real penis could have. The Lovely dido has a contrast of flesh color to make it look just like a real penis. The head of penis is molded and twisted just like a real penis. What makes this dildo to stand out in crowd is it's multilayer creation. This dildo has a complete foreskin from top to bottom which you can feel and move. The foreskin is so real and soft that you will feel it moving inside you when you take this in your glory hole. The perfect 7 inch size will satisfy any of you women out there.
With the suction cup at the bottom of the dildo you can use it handsfree by stocking it to any plane surface like a wall tile or floor. A little bit of lubriant on Lovely Dildo might make your vagina to thrive more for this then that of real sex drive.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Circumference | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 3.3 cm (1.3 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Lovely Foreskin 7 Inch Dildo
Alok
Its real fill but girth is big
Anonymous
Very real dildo. Feeling like a real penis in my hands
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority