Inclusive of all taxes
12 Inch Big Black Strap On Dildo For Extreme Pleasure is a perfect dildo with all the extravagant, real and amazing features it has got. The super long 12 inches length of the dildo is definitely very satisfying for anyone using it. Not just its long size but the realistic details on its body is what makes it even more alluring.
From glans to scrotum, everything about this 12 inch penis is attractive. The flexible and bendable body of the dildo can be stuck to any firm surface with the help of a suction cup present on its base. Along with that its ability to be used using a strap on belt gives it another advantage. It is made of dual density silicone material which gives it a feathery texture and super smooth surface which actually glides easily in the intimate areas. One can certainly use this dildo in many creative ways, from oral use to penetration, it is an amazing dildo to own.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Solid |
| Material | Silicon |
| Colour | Black |
| Total Length | 30.48 cm (12 inch approx.) |
| Insertable Length | 21.59 cm (8.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Circumference | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Belt | Adjustable |
| Advance Amount | 500 |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority