Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
If you are in a homosexual relationship, especially a lesbian couple then finding realistic toys can be a task for you. To make sure you enjoy every moment of your intimate time, Realistic Solid Strap On Dildo has come to your aid. This is a perfect toy to enjoy a real penis even when you don’t have one around.
The strap as well as the realistic dildo attached on it is made of skin friendly and super authentic materials like silicone. This adjustable strap fits perfectly around the waist. Coming to the dildo, which feels exactly skin-like on touch, its surface has a veiny structure while the head is pink just like an actual one. This strap and dildo pair is here to fulfill all your wildest fantasies. So, get your creative juices flowing and enjoy it like never done before.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Portable | Using with belt or Without belt |
| Strap On | Yes Adjustable |
| Belt Size | Adjustable (71.12 cm to 127 cm (28 to 50 inch approx.)) |
| Belt Material | Super leather |
| Net Quantity | 1 Unit |
Samira
Nice color and excellent quality
Vinaya
Amazing size and very adjustable belt which gives me comfort to use it in different ways
Pranit Chauhan
Value for money
Prasidh
What a banging product!!!!
Rohit
Awsm
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority