Inclusive of all taxes
Hollow Strap On Dildo with Vagina is a dual purpose sex toy mainly used by couples to use it for both the purposes, of pleasing the man and the lady too. This hollow strap on dildo can be worn by a man by inserting his penis into the dildo. Insertion into the hole which is shaped after vagina also leads to satisfaction for the man wearing it. The soft, smooth and supple surface of the vaginal opening gives the person utmost content.
This product also allows hands-free use of the whole set, thanks to the strap on the belt which comes with it making it very comfortable to wear it around the waist and enjoy the sensual time with a partner. The silicone body of the dildo and vaginal opening is quite soft which makes the whole process enjoyable.
Getting this toy means fulfilling demand of both the partners which is the ultimate goal of Naughty Nights and its products. So, shop with us now and experience the world of pleasure.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Soft Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 19.81 cm (7.8 inch approx.) |
| Width | 4.57 cm (1.8 inch approx.) |
| Circumference | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Extend Size | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Insertable Size | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Insert Penis | Yes |
| Wearable on penis | Yes |
| Battery | 2xAA (Clock Batteries) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Wear the strap on dildo around the waist.
Insert penis into the vaginal opening of the dildo.
Apply lube for easy insertion.
Clean the product after use.
Anonymous
Now My Wife is very Happy with this Product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority