Inclusive of all taxes
The 7 inches long Love Toy Penis Extender Sleeve is a silicone made masterpiece for men. The sleeve is stretchable to fit on any size of penis and have a very realisitic look. The twisted pink head and nerves on penis adds more its realistic features. Along with extending penis size, this sleeve improves your sex time by controlling sensitivity. The sleeve is 100% washable and reusable.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Skin |
| Length | 17.78 cm (7 inch) |
| Diameter | 3.81 cm (1.5 inch) |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 90g |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Love Toy Penis Extender Sleeve
Unpack the product and clean it with water or toy cleaning solution.
Wear the sleeve on semi or fully erect penis like a condom.
Clean it after every use and preserve it for next session.
Chanderpal
Not moving when i use it with my gf happy with its performance
Gurmit
It doesnt even feel like i m wearing it..so lightweight.
Ram Dutt Gupta
Matches the description
Abhi
Im rly happy that my partner now enjoys time with me when i wear this
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority