Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Open Ended Double Hole Penis Cover is the best possible & convenient option for you to hold those erections in while you are in the middle of satisfying your lady. Not just that but the cover also allows you to strengthen your penis.
Now pleasing your girl is very easy with our amazing penis cover which is made of silicone giving it flexibility & durability to comfortably fit on any penis size. The double hole feature of the penis cover gives it a perk of providing support to balls which you can easily fit in the structure.
Saying no to this penis cover can leave you devoid of all the fun & thrill that you can surely enjoy with the product. So, don’t make such a mistake and grab the product now.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent Brown |
| Total Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Penis Length | 8.89 cm (3.5 inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Circumfrence | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use an open-ended sleeve
Note: Clean it after every use
Sonu
Ultimate product
Rizwan
Ache se stretch ho gya. Fit product.
Suraj
Definitely a must have if you want to surprise your partner
Rajendr
Mere partner ko yeh pleasurable lgta ha… very nice product
Mathew
good
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority