Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Pleasure Ring Open Ended Penis Cover is solely based on providing you with extreme pleasure. To provide your girl with utmost satisfaction as a man is your obvious dream and to fulfill that Pleasure Ring is a perfect sex toy.
The upper portion of the ring is covered with spike-like soft structures which are made specifically to give intense pleasure to your girl. Wearing it on your penis will give you extra girth and strong penis as well making it easier for you to perform on bed for a longer time.
The inside of the toy is extremely soft and made of silicone making it quite comfortable to wear and use. This black premium quality pleasure ring is a must have for all the guys who are looking to bring more excitement & thrill in their sexual life. So, get set, go and order the perfect ring made just for you right now.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent Brown |
| Total Length | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Penis Length | 7.62 cm (3 Inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 Inch approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Pleasure Ring
Wash and clean the product after use.
Wear it on erect penis like a condom.
Pass the balls through stretchable ring for a comfortable fit.
Note: Always clean the item before and after every use.
Keshar Ansari
So good
Rajat Sharma
I feel good after using it
Arjun
Excellent quality product
Amitoj
Loved its design…holds on to the right spots perfectly!
Ameen
Good but try to buy lubricant with it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority