Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Double Hole Extra Dotted Open End Penis Extender is all about contentment and deep satisfaction. Its main aim is to provide your partner with fulfillment while giving you extra inches. The dotted and layered structure on the outer surface of the extender is something to relish about. It is extremely soft and deeply satisfying for the one it is used upon.
It provides the user with sufficient length and comfort which is enough to make anyone its fan. Also, the flexible nature of the extender is to make it very easy for the wearer to move it in any direction and way. By buying it you can actually make your woman happy and full of thrill. It also keeps you happy as you get to hit the spots that you never could before.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent Brown |
| Total Length | 11.43 cm (4.5 Inch approx.) |
| Penis Length | 7.62 cm (3 Inch approx.) |
| Width | 2.54 cm (1 Inch approx.) |
| Circumference | 10.16 cm (4 Inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use Open-Ended Sleeve:
Unpack the product and wash it properly to ensure hygiene.
Wear the sleeve on the erect penis right before sex by passing balls from one hole and penis from the other(just like a condom)
Enjoy the extra pleasure with amazing texture on sleeve.
Note: Always clean the sleeve before and after every use.
Rupinder
Excellent
Aman Soni
Happy with my purchase.. It is worth the money
Pulkit Sharma
Very satisfying
Lalit Rana
Highly impressed with how useful it is to me ..so good
Kuldeep Singh
Doesn’t smell and is very flexible too..it is a perfect sleeve for me
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005

Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority