Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
This is a thick reusable penis sleeve for men which will increase your sex timing and size during sex. Your partner will enjoy this monster sleeve as it has a 2-inch extension. It will make your penis 2 inch longer than usual.
Its bottom ring will keep your penis tight and helps you to stay longer on the bed.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Length | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Girth Extension | 1 cm |
| Length Extension | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Steps to use Jumbo Penis Sleeve
Vinay mohan
Superb mind-blowing
Shashikant Ranchhodbhai
Excellant product. Received as commited. Enjoying a lot.
AMBRISH
Very nice
Saad
Amazing.
Anonymous
Very good material. Feel real.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority