Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Be it men or women, we all wish to stay longer on bed and enjoy that extra moment of pleasure. The 5 Inch Realistic Sleeve For Time Delay is a silicone made penis sleeve designed to give instant increase in sexual stamina. The sleeve is crafted with penis nerves on sleeve and has most relatable brown skin color. This sleeve is a no less then a wonderer for anyone seeking instant results.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Dark Brown |
| Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Diameter | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 88g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Using 5 Inch Realistic Sleeve is very easy -
Just unpack your sleeve and clean it.
Wear it on erect penis just before sex.
Wash and clean the sleeve after sex.
Preserve the sleeve when it is dry.
Sanjay Charee
Excellent details
Manoj
Satisfying feeling deta hai
Pooran Chand Sharma
Very smooth feeling with it
Goldy
Did not have many hopes from it but it turned out to be surprising great
Surpiyal Sen
It definitely helps me with more time on bed with my gf.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority