Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
Double hole jumbo penis sleeve in brown color is a reusable condom which is extremely easy to use and wear. This double penetration hole penis sleeve provides maximum support to the penis with comfort. The flexible material of the sleeve expands on wearing it on penis, thus making it wearable on any penis size. Along with all these qualities, this penis sleeve is made of silcione material which is extremely soft on the intimate area of penis allowing its use even more effortless.
The textured skin, pointed life-like penis head and layered nerve surface of the sleeve is what makes it an outstanding sleeve which is a must have for every man out there. If you are looking for a reusable condom to wear and maximize pleasure at night, then double hole brown penis sleeve is the perfect fit for you.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 20.32 cm (8 inch) |
| Insertable Length | 11.43 cm (4.5 inch) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch) |
| Girth Extension | 1 cm |
| Length Extension | 5.08 cm (2 inch) |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Ritik
Really ohsm product, u can band her, mad her, fits nice.
Divs
Very Good ... I use it regularly and it's very realistic that my woman can't tell the difference whether it's real or fake coz of its Color being same as my skin color..
Kian
Very good
Sanjay
Very useful sleeve. Thumbs up to this product.
Vikram Singh
Genuine product and site.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority