Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
2 in 1 Vagina + Penis Sleeve is an ideal ally for you if you are looking for a versatile toy to stimulate you fully. This unique product has everything. A realistic 3D vaginal orifice and a lifelike dildo, both attached to each other for a convenient use.
This compact and sturdy toy is made of silicone with a total of 6.5 inches length and an insertable 4.5 inches height. With this length, it deeply penetrates stimulating G-spot. While on the other hand, the vaginal part has ribbed texture from the inside to create a realistic environment for the user. This product combo is incredibly soft and flexible, making it comfortable to use. Its compact design also makes it a travel-friendly toy, perfect for taking on the go.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Insterable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Vagina Width | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Circumference | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority