Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The amazing liquid silicone Double hole penis sleeve will increase length and Girth up to 30%. The black color is the best fit for Indian Skin, It just looks like a real penis.
It helps delay ejaculation and make the penis thicker and longer. Also, your partner will enjoy it a lot.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Liquid Silicon |
| Colour | Black |
| Length | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Extend Size | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Width | 4.57 cm (1.8 inch approx.) |
| Circumference | 12.19 cm (4.8 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply Some Lubricant On Penis and Inner side Of Sleeve
Fold it Like as Shown in Picture.
Wear it on the penis and Release the Fold.
One Hole will Be for balls so Fit it Properly on Balls.
Your Penis Must Be in Semi Erect Stage.
Rabb your Penis Or Balls So that it can erect Properly
Yes, you are ready for the Show.
Thanks, Us Later. Wash The Sleeve With simple water and Wait till it get dry, Store it.
Rabi
Best product worth the money and so soft my partner is so happy but one problem dwon side hole is short and use time broke this hole so my bad luck.
Pitambar Lal
Dono holes kafi flexible hain. Ache se fit ho jta hain.
Jaswant Singh
Acha item ha..color bhi aur quality bhi.. I m happy
Raj Kumar
Excellent flexible product
Mohabbat Ali
It has rly been helpful for me and that is y i keep using it every time
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority