Inclusive of all taxes
✅ 100% Discreet Packaging (No Product Name)
✅ Private Billing (No Brand Name on Statement)
✅ SSL Secure Payments
✅ Most customers prefer prepaid orders
The Remote Controlled Vibrating Sleeve is a highly stimulating and practical sleeve that fits comfortably on the penis. This sleeve is made of medical-grade silicone which is not only safe for the skin but also super soft around the sensitive erogenous zones.
Also, the sleeve looks extremely realistic with its veiny structure and flexible material. It not only gives extra length to the penis but also provides its necessary girth which helps using it a pleasurable experience for your partner.
With multiple vibrating modes, you can enjoy a new experience every night. The best part? You can enjoy it hands-free with your partner, thanks to its easy-to-use remote control that powers on with just one press. So, make it yours now and feel the sleeve blend seamlessly like it's a part of you!
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Skin |
| Length | 20.07 cm (7.9 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 4.83 cm (1.9 inch approx.) |
| Waterproof | Yes |
| Vibration | Yes |
| Vibrating Mode | 9 |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority