Inclusive of all taxes
My Queen Solid Strap on Dildo is a huge and quite a realistic masturbator that can be used by women, couples, and even men. Made of premium quality silicone, the texture as well as the look of this dildo is to die for. The 3D textured veiny details plus the skin color attracts its users the most. It makes using it even more pleasurable.
Apart from its distinctive details, another great part about this dildo is that you can easily stick it on a flat surface for handsfree use. Whether it’s the floor or a bathroom wall, where you want to use this waterproof dildo to the fullest of your wildest imagination, it gives you all. Another great thing about this sex toy is that you can align it with the strap specifically made for it and use it during your couple adventures, that too handsfree. With all these perks, this dildo deserves to be the part of your naughty drawer!
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 16.76 cm (6.6 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Strap On | Yes Adjustable and Solid |
| Suctions Cup | Yes |
| Portable Yes | Using with belt or Without Belt |
| Net Quantity | 1 Unit |
Chandan
Nice product, very very good, and
rahul
Very good legit
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority