Inclusive of all taxes
Size Extension Vibrating Hollow Strap On Dildo For Men in brown color is not just a toy for the pleasure of women but is a convenient toy for men too. The hollow dildo allows men to have a larger penis for intimate satisfaction, larger & wider penis, delayed ejaculation and enhanced time in bed. While for women the realistic, textured and authentic parts of the penis play a role in enhancing the pleasing moments and doubling up the fun in bed.
Along with all the mentioned features, its vibrating capacity also adds to the fun. Intense vibrations are perfect with strap on use of the dildo. All in all, a worthy hollow strap on dildo to invest in and use daily for an unmatchable experience.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Type | Hollow (Empty From Inside) |
| Material | Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Extension | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Circumference | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Battery | 2 AA (not included) |
| Net Quantity | 1 Unit |
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005
Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority