Inclusive of all taxes
6.5 Inch Double Hole Penis Sleeve With Vibrations is one of the most popular penis sleeve for many reasons. The sleeve gives you an instant 1.5 inch of extension to your penis size. Being double hole it wraps around your penis and balls which makes it very comfortable and also helps holding blood in penis nerves, with this you will get harder erection for longer time. Like many other things, vibrating bullet of sleeve adds more to pleasure for both the partners.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Dark Brown |
| Length | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Extension | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 95g |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use 6.5 Inch Double Hole Penis Sleeve With Vibrations
Unpack the package and clean it with water or cleaning solution. (except vibrating bullet)
Install the vibrating bullet on sleeve.
Wear the sleeve on your erect penis.
Turn on/off the vibrations by little button on vibrating bullet as per your preference.
Clean the sleeve after use but make sure to remove vibrating bullet before you dip it into water..
Preserve the sleeve only when it is dry.
Zubair
Must have.
Bhavna Patil
As a wife whos husband uses this product i am extremely glad! Thumbs up to penis sleeve
Sanjay
Was very easy to wear. Very happy with my product
Vishesh
So realll. doesnt feel like i m wearing a sleeve
Rahul
This is look like a real penis i love it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority