Inclusive of all taxes
Buy this flexible chocolate penis sleeve online in India from naughty-nights. If you have a 6 inches penis size after erect then this is a best-fit penis sleeve extender for you. It will extend your penis by 2 inches.
Your partner will enjoy 8 inches penis inserted in her vagina. More size more satisfaction. Also, this product is crafted with nerves on it that will give real feelings to your partner.
You can use this product multiple times. Wash/Clean it every time before and after use. Store it in a dry place.
Read More| Material | Liquid Silicone |
|---|---|
| Colour | As Shown in Image |
| Length | 20.32 cm (8 inch approx.) |
| Insertable Size | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Extend Size | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Width | 3.61 cm (1.42 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply a small amount of water-based lubricant on your penis.
Wear the penis sleeve on your penis.
Apply lubricant on the sleeve or your partner's main part for smoothness.
Enjoy sex with your partner.
Clean/Wash it properly under the running water.
Sunil
Outstanding sale as in pic and relastic
Tushar
Excellent
Lovish
Happy with my order. Very fast delivery too
Hrithik
Very attractive color, looks so real
Dharam
So pleasurable.. Amazing product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority