Inclusive of all taxes
Whether you're a man or a woman, we all desire to prolong the enjoyable moments in bed. Elevate your orgasmic experience with our Wolf's Fang Penis Sleeve. This sleeve is designed keeping in mind not only the lovemaking time but also increases the size and girth of your penis making your experience beyond your expectations.
It is strategically designed at its side to give your woman a good clitoral massage that she deserves while you are inside her and exploring the other parts of her sensual skin.
It comes with a vibrator and has a unique texture that adds to the sensational pleasure. Crafted from 100% skin-friendly TPE material with an elastic stretch, the sleeve ensures both pleasure and comfort. After each use, it's easy to clean with warm water as it's waterproof, making it reusable and convenient for multiple uses. This sleeve is a wonder for anyone seeking instant pleasure and easy to carry and comes in black color. It comes with a packaging ensuring your privacy.
Note: This product only aims to enhance sexual pleasure and does not help with erectile dysfunction or as birth control.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPE |
| Color | Black |
| Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Extend Size | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Vibration | Yes |
| Weight | 42 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Dhruv
I luv that its waterproof. makes cleaning it so easy
Shyam Kumar
Stretchable item hai use karna easy rehta hai.
Ishan
Matches product pictures..happy abt that
Rajat
Feels rly luxurious
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority