Inclusive of all taxes
6.5 Inch Vibrating Brown Chocolate Sleeve is a silicone made chocolate-colored sleeve that comes with a penis ring to wrap around your balls. It is featured with dragon bumps on both top and bottom of the sleeve and a vibrating bullet that installs on the top of the sleeve. 6.5 Inch Vibrating Brown Chocolate Sleeve comes with a 1 inch of extension of its top to give that extra length to satisfy your partner and also increases the girth of your penis. The blood flow control capabilities of your penis help you maintain a harder and longer erection. By using this sleeve you will also feel improvements in your sex time.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Extension | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 110g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the product and clean it.
Install the vibrating bullet on the top of the sleeve that comes within the package.
Apple any water-based lube on the sleeve.
Wear it on your erect penis.
Turn on the vibration by pressing the little button on the vibrating bullet.
Make sure to clean the sleeve after use.
Amit
I keep using it everyday..it is so good.
Birender
Worth the money..really!
Sharat
Excellent item ..will love to shop more
Ramdin Verma
My wife is a fan of this product!
B. Vamsi
This color matches my own..my partner loves it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority