Inclusive of all taxes
Brave Man Vibrating Sleeve With Ring And Anal Stimulator comes with a wide number of benefits with it.
First, it makes your penis bigger in size and girth as it has 1 inch of extension on its top.
Second, it is equipped with a vibrating bullet that installs on the top of the sleeve below rabbit ears.
Third, it comes with dual penetration on its top and bottom, which penetrates your partner's clitoris and ass at the same time.
It also comes with a penis ring to wrap around your balls, this makes your sleeve most comfortable.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Extension | 2.54 cm (1 inch approx.) |
| Diameter | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration (G-Spot) | Yes |
| Washable | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the product and clean it before using it.
Install the vibrating bullet in the opening below rabbit ears.
Wear the sleeve on your erect penis with the ring wrapped around your balls.
Turn on the vibration by pressing the button on top of the bullet.
Apply any water-based lube on the sleeve and use it while having sex.
Abhi
What a product..Small penis can be touched to annus for extra stimulation to female. Nice
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority