Inclusive of all taxes
Reusable Crystal Condom is a premium product made to give you the utmost comfort, length, and great time. Crystal Reusable Condom will give you:
Extended length
More girth
Reusable condom
Easy-to-wash capability
Flexibility
All of these features make this penis sleeve one of the best in the market. More than all of these perks, the best part about this is that this sleeve is crystal clear which gives you an option of looking at your penis when it is inside the sleeve. It is also quite enthralling for your partner to look at your penis through crystal clear skin of the penis.
Now you can also feel the sensuality and sexiness of the sleeve in your bed, all you have to do is order it right and the product will be delivered to you at your doorstep in a discreet package.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Colour | Clear |
| Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter | 10.16 cm (4 inch approx.) |
| Flexible | yes |
| Dots Size | 1.3 mm |
| Net Quantity | 1 Unit |
Use enough lubricant on the penis sleeve before wearing it.
Insert the penis in the sleeve carefully and gently.
Wash the sleeve with water after you are done.
Let it dry completely and store.
Biswaranjan
Just go for it, I was initially having doubt about this product but after using it, I am sure that I had a great purchase and my partner liked it. THANK YOU #Naughtynights_Team
Kailash Kumar
I always love shopping from here
Tammanne
Always feel good to use it
Sumeet
Just like pictures. Amazing
Jahood Ahmed Meer
Wow its texture is amazing ..such a unique concept
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority