Inclusive of all taxes
Extra dotted penis sleeve with a strong vibrating bullet for men. The sleeve is reusable and 100% waterproof. It comes with different dot patterns for a great surprise to your partner. Extra Dotted Penis Sleeve With Vibrating Bullet also increases the girth of your penis and helps in increasing sex time.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 3.8 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Extra Dotted Penis Sleeve With Vibrating Bullet is extremely simple to use.
Unpack the product and insert the vibrating bullet into the sleeve.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water but make sure not to put any water on the vibrating bullet. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority