Inclusive of all taxes
Luscious clear glass Love Penis Sleeve is a dream sex toy for couples. It is not just a toy to lengthen penis and thicken the width of penis but a mind-blowing toy to give amazing pleasure to your lady love as well. This clear glass sleeve comes with a vibrating bullet to please your senses so good that you will come back to it again and again.
Also, it does not only serve the purpose of a sleeve because it is fitted with rabbit ears at its side to give your woman a good clitoral massage while you are inside her. It is made of silicone material which gives the sleeve a smooth and flexible texture. It is a perfect sex toy for you if you are looking for a couple’s toy. Moreover, being a reusable sleeve it makes it quite easy on you to use it again and wash it after use.
Read More| Material | ABS + Silicone |
|---|---|
| Colour | Pink Transparent |
| Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Battery | Yes - 3 x button cell (watch Battery) |
| Vibration | Yes |
| Diameter | 10.67 cm (4.2 inch approx.) |
| COD Available | Yes |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Insert 3 x button cell (watch battery) in the vibrator portion of the toy.
Use lubricant for an even smoother experience.
Turn the vibrations on when worn.
Wash the sleeve once done with water after removing the vibration motor.
Vikram
Iski delivery bht fast hui use krne mein bhi product bht acha hai
Kamal
It is so helpful..thanku NN
Manav Vij
Very pleasurefulll
Mukesh
I like that this one has vibrator..so good to use
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority