Inclusive of all taxes
Multi-layer Crystal Penis Sleeve With Vibrating Bullet is a waterproof, crystal penis sleeve with the detachable vibrating bullet. It is reuseable and 100% waterproof. It helps in increasing size, girth and sex time for men. This sleeve is made of skin-friendly silicone and is completely safe to be used on the skin
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 12.5 cm |
| Width | 3.3 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Multi-layer Crystal Penis Sleeve With Vibrating Bullet is extremely simple to use.
Unpack the product and install the ultra-strong vibrating bullet with the sleeve.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Pawan
Excellent material which is easy to clean
Raja
Amazing product in budget
Mukul Yadav
Vibrations are very strong
Irfan
Soft feel hota hain ise dalne mein
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority