Inclusive of all taxes
I haven't met any single men in this world who do not want their penis to be bigger then what they already have. But most of them hesitate in using any chemicals for it, this Pink Head Soft Skin Penis Sleeve is a gift for all such men.
It is silicone made stretchable penis sleeve with 2 inches of extension on its top. This sleeve is beautifully crafted with veins on it and the head of the sleeve is pink in color to make it look like a real penis. Along with length, this sleeve also helps in increasing the girth of your penis and improves your sex time to help you stay longer.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Soft Silicon |
| Colour | Flesh |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.70 cm (5 inch approx.) |
| Extension | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Vibration | No |
| Washable | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Unpack the product and clean it before using it.
Wear it on your erect penis, like you wear a condom.
Apply any water-based lube on the sleeve and use it while having sex.
Suyash
Vry happy with it..thnku
Kartik
As expected it turned out to be perfect thankyou naughty nights!
Vyomesh Kaul
This product gives me perfect length. I am really happy using it.
Ganesh
It helped boost my confidence.. Thnku
Anonymous
Its stretchable. Fit with any size
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority