Inclusive of all taxes
Soft Silicone Transparent Penis Sleeve is one of the most popular penis sleeves being used by men for the sex time delay. It manages the blood flow in penis nerves in such a way that helps men to stay longer on the bed and impress their loved ones.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 13.5 cm |
| Width | 3.4 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Soft Silicone Transparent Penis Sleeve is extremely simple to use.
Unpack the product carefully.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.
Surender
Satisfactory results.
Mohd Akib
Very happy….amazing products
Ankit
Transparent color is the best!
Shelender Yadav
Is sleeve ka length perfect hai aur ye fit bhi bht easily ho jata hai
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority