Inclusive of all taxes
Any guy will be more than happy to get extra inches on his penis. To get it in the penis sleeve form is a cherry on the cake, hence we are here with our premium quality 2 Inch Extension Strong Grip Penis Sleeve which is here to give you extra length, girth and pleasure.
With a total of 7 inch length, it is an extremely flexible sleeve made specially to fit any penis size, all thanks to its silicone nature which allows it to fit your penis comfortably. Extending your penis is now easy with the sleeve which is reusable and easily washable. Also, it helps to increase penis thickness by 30% which gives extra satisfaction & pleasure.
Not just that but its specially curated features like textures, body and crafted nerves make it look very realistic and full of excitement. Wearing and using this penis sleeve is a cakewalk so why wait when you can have all the fun in your life by ordering it now? Go grab it!
Read More| COD Available | Yes |
| Material | Super Skin |
| Colour | Skin |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Diameter | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
|---|
Clean the sleeve before wearing it.
Apply sufficient lubricant inside the sleeve as well as on your penis.
Insert and adjust your penis gently into the sleeve.
Clean the sleeve by washing it with water.
Anonymous
Material is very good.
Anonymous
nice product.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority