Inclusive of all taxes
5.5 Inches Crystal Dragon Sleeve With Ring is made of 100% skin-friendly silicone. It comes with the silicone ring which wraps around your balls to give the sleeve extra comfort and also increases sex time. This sleeve is molded with irregular dot patterns which will take your girl to a different level of excitement.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 14 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
5.5 Inches Crystal Dragon Sleeve With Ring is extremely simple to use.
Unpack the product carefully.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority