Inclusive of all taxes
To give your woman extra pleasure and thrill you don’t need to find anything else other than this amazing 6.2 Inch Penis Sleeve which comes with a double hole feature to support your penis & balls. This amazing sleeve is here to give your lady extra fun with its dotted and spiked feature, along with that it is also going to give you extra inches & girth so that your stroking game becomes intense as well.
This super flexible sleeve is made of liquid silicone which makes it feel super soft on the penis skin and even provides comfort on wearing it. The realistic features on the sleeve plus added features is what makes it special and better than others. So, boys don’t wait any longer and get ready to make your woman moan with this washable & reusable sleeve.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Liquid Silicon |
| Colour | Brown |
| Length | 16.51 cm (6.5 Inch approx.) |
| Extend Size | 5.08 cm (2 Inch approx.) |
| Width | 4.57 cm (1.8 Inch approx.) |
| Diameter | 11.68 cm (4.6 Inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use 6.5 Inch Double Hole Sleeve With Extra Dots And Spikes
1. Wash the sleeve with water to ensure hygiene.
2. Apply lubricant on penis and wear sleeve on it like a condom.
3. Apply lubricant on the sleeve and enjoy your drive.
Kanhaiya
Its good.. Soft & stracheble
Gp
Perfect fit happy partner
Ram
Itni fast delivery mili..zada wait nahi krna pda..product bohot acha nikla
Dhruv
Made the best decision of buying this product
Preetam
Spikes on sleeve gives my partner so much pleasure, she always asks for more.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority