Inclusive of all taxes
Perform like never before with our highly compatible, Wolf's Fang Penis Sleeve.
It increases your sex time as well as the size and width of your penis, which makes you and your partner crave for more.
We all wish to stay longer in bed and enjoy that extra moment of pleasure, be it a male or a female. It is strategically designed at its side to give your woman a good clitoral massage that she deserves while you are inside her.
Used with a vibrator it has a unique texture that adds to the sensational pleasure. The sleeve is made of 100% skin-friendly high-quality makes pleasure and comfort the best.
Moreover, being a reusable sleeve it makes it quite easy for you to use it again and wash it after use. This sleeve is no less than a wonder for anyone seeking instant pleasure and comes in transparent colour.
.
Note: This product only aims to enhance sexual pleasure and does not help with erectile dysfunction or as birth control.
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPE |
| Color | Transparent |
| Length | 19.05 cm (7.5 inch approx.) |
| Extend Size | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Width | 3.05 cm (1.2 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Vibration | Yes |
| Weight | 42 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Slip It On: Easily slide the Wolf's Fang Penis Sleeve onto your erect penis.
Enjoy the Fit: Feel the increased size and width for a more fulfilling experience.
Explore Sensations: Experiment with different movements to discover the added pleasure.
Reuse and Refresh: After use, clean the sleeve with mild soap and water for a ready-to-use experience every time.
Faruq
Feels gud quality
Agam
Satisfied with this item
Kaushal
I m happy i ordered this product
Abhishek Verma
So beautiful…transparent color is amazing..like it so much
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority