Inclusive of all taxes
This silicone made black colored penis sleeve is featured with a vibrating bullet that fits on the top opening of the sleeve and a ring to wrap around your balls to limit the blood and increase your sex time. This complete wonder has 2 inches of extension on the top of the sleeve to give your penis a real-time increase in its size.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Black |
| Length | 15.24 cm (6 inch) |
| Diameter | 5.08 cm (2 inch) |
| Vibration | Yes |
| Extension | 2.54 cm (1 inch) |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 110g |
| Net Quantity | 1 Unit |
To use 6.5 Inch Vibrating Black Chocolate Sleeve
Unpack the product and install the vibrating bullet to the sleeve.
Wear the sleeve on your erect penis and wrap the ring around the balls.
Make sure to clean the product after every use.
Kausal Kumar
Delicate, soft, and good quality product.
Shiv Shakti Singh
Huge size and so useful for me .. im in love with it
Md. Afsar
Very decent item ..im so happy with it
Nausad
Beautiful and classic product
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority