Inclusive of all taxes
| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon Super Soft |
| Colour | Transparent |
| Length | 17.78 cm (7 inch approx.) |
| Insertable Length | 12.7 cm (Up to 5 inch approx.) |
| Diameter | 7.62 cm (3 inch approx.) |
| Extension | 6.35 cm (2.5 inch approx.) |
| Reusable | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
1) Hold in hands.
2) Apply Some Lubricant inside and outside.
3) Use it and after the wash it
4) Make it dry before storage.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority