Inclusive of all taxes
Brave Man Penis Sleeve With Multi-Speed Bullet Vibrator and Cock Ring is a delight to have because of its multiple uses, as the name suggests.
Uses:
Penis sleeve acts as a reusable condom
Add extra inches to penis
Extra girth
Act as a cock ring
Delays ejaculation
Stronger & longer erections
Massage to the clitoris for pleasure
All these uses make it an all-in-one product for couples to have. The silicone nature of the sleeve makes it comfortable to adjust on any penis size. Also, being a sleeve with vibrator, it runs on battery which gives you hassle free use of the product. So, get the sleeve now and enjoy your Naughty Night.
Read More| Material | Silicon |
|---|---|
| Colour | Transparent/skin |
| Length | 16.51 cm (6.5 inch approx.) |
| Width | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Battery | Yes - 3 x button cell (watch Battery) |
| Vibration type | 2 type(top/gspot) |
| Vibration | Yes |
| Extend Size | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Insert 3 x button cell (watch battery) in the vibrator portion of the toy.
Use lubricant for an even smoother experience.
Turn the vibrations on when worn.
Wash the sleeve once done with water after removing the vibration motor.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority