Inclusive of all taxes
Crystal Clear Penis Sleeve With Vibrating Bullet is a transparent penis sleeve that helps in increasing sex time and also the size and girth of men's penis. The sleeve is made of 100% skin-friendly silicone and is completely safe to use on skin. It is reusable and waterproof.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 12.5 cm |
| Width | 3.3 cm |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Crystal Clear Penis Sleeve With Vibrating Bullet is extremely simple to use.
Unpack the product and insert the vibrating bullet into the sleeve.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Neeraj Kumar
I will order one more
Mohd Attaulah
Amazing sleeve with vibrating bullet
Parvesh
I put it on during intercourse and it lets me enjoy for a long time
Rajkumar Chawla
Use k badd clean krne mein easy rehta hain
Sandeep
I reused it many times…still feels so fresh
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority