Inclusive of all taxes
Penis Sleeve is a perfect option not just to add some extra inches & girth to the penis but also to use as a reusable condom. Get this premium looking Crystal Penis Sleeve to experience the mentioned perks.
The crystal clear penis sleeve provides support to the balls as well leaving no room for uncomfortableness. Also, it makes your penis look shiny and glass-like making the whole intimate moment quite exhilarating.
The 5.5 inch crystal clear penis sleeve is made to fit any penis size due to its extreme flexible nature. Extend it as much as you want to get the perfect length. Make your woman feel its layered textured with dots inside her and please her with this incredible sleeve.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | TPR |
| Colour | Skin |
| Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Width | 4.57 cm (1.8 inch approx.) |
| Diameter | 12.7 cm (5 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Extra Dot | Yes |
| Extend Size | 1.27 cm (0.5 inch approx.) |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the sleeve before use with wet cloth/tissue or sex toy cleaner.
Apply a sufficient amount of lubricant inside the sleeve and on your penis.
Insert your penis and adjust your balls carefully inside the sleeve.
Use the sleeve for the intended purpose.
Once done, wash it with water and dry it.
Rajiv
Good quality product.....delivery was quite fast and discreet as mentioned.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority