Inclusive of all taxes
Pink Head Penis Sleeve With Vibration is a dream come true for many, thanks to its vibration feature which makes it more loved than other sleeves in the market. The pink head sleeve is super realistic with real flesh sense and real texture. It is no less than a real penis in looks as well as working.
When worn, the sleeve extends to an amazing level due its flexible nature and liquid silicone material. Also, this product is extremely convenient for its capability of being washed in water without wearing off. It is waterproof and easy to clean making it a must have sleeve as a sex toy.
Not just length and girth but this sleeve will also give you pleasure considering its looks and intense vibrations that it produces when worn on the penis. Don’t hesitate to add this super sleeve to your red room. Get it now!
Read More| Product Type | Penis Sleeve |
|---|---|
| Material | Cyberskin |
| Colour | Flesh |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Extend size | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Width | 3.56 cm (1.4 inch approx.) |
| Flexible | Yes |
| Circumference | 11.43 cm (4.5 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the sleeve thoroughly before wearing.
Use lubricant for ease in insertion.
Wear the sleeve gently on your penis.
Turn the vibrations on with the help of a vibration motor fitted at the bottom side of the sleeve.
You can clean the sleeve by removing the motor and washing it with water.
Dry it up and store in a hygienic place.
Saurav
Affordable and gud item
Sohail
Such good quality, very impressed
Abhinav
Ise pehnna easy h. Vry easy to clean too.
Baldev
Vry gud product, works so well for me
Anurag Kothari
It vibrates so strongly. totally in love with it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority