Inclusive of all taxes
Maxman Penis Extender comes with 1.2 inches extension that will increase your penis length by 1.2 inches. It also provides 30% more girth. It is a super realistic penis sleeve that gives a natural sex feeling to you and your partner.
Its realistic pink head and veiny shaft will increase sexual pleasure. Its total length is about 6.5 inches and you will get 5.3 inches of space for your dick. If your penis size is small than 5.3 inches then you can cut this sleeve from the bottom according to your penis size.
Read More| Material | Soft Silicone / TPE |
|---|---|
| Item Type | Penis Extender Sleeve |
| User Gender | For Men |
| Color | As Shown in Image |
| Total Length | 16.51 cm (6.5 inches approx.) |
| Insertable Length | 13.46 cm (5.3 inches approx.) |
| Extension | 3.05 cm (1.2 inches approx.) |
| Canal Diameter | 3.56 cm (1.4 inches approx.) |
| Vibration | No |
| Waterproof | Yes |
| Net Quantity | 1 Unit |
Apply a water-based lube inside and outside the penis sleeve.
Wear the sleeve on your penis.
Do sex with your partner.
After use, wash it with warm water or clean with a toy cleaner.
Anonymous
Product is very nice. Best thing is you can cut it to a desire length.
Anonymous
Very nice penis sleeve
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority