Inclusive of all taxes
Super Stretchable Ultra Soft Penis Sleeve is 6 inches sleeve made of skin-friendly silicone which is 100% safe on skin and has multiple different dots textures It helps in increasing sex time and giving more girth to the penis size. It also comes with 0.5 inches of extension on the top of it to add extra length to your original penis size.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | Silicon |
| Colour | Transparent |
| Length | 15.24 cm (6 inch approx.) |
| Width | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Body Parts | Penis |
| Vibration | No |
| Waterproof | 100% |
| Weight | 100 g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Super Stretchable Ultra Soft Penis Sleeve is extremely simple to use.
Unpack the product carefully.
Wear it on your erect penis and use it while having sex.
Note: It is more fun to use this product with lubricant. For this product, use only water-based lubes which you can also buy from our website.
Cleaning instructions: The sleeve can be cleaned with tap water. You can also use a sex toy cleaner to ensure the best hygiene standards.
No review(s) available.
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority