Inclusive of all taxes
Penis Extender with Vibrations is a dream come true for the penis sleeve lovers. The amazing product comes in skin color and resembles an actual penis in its looks. It has a textured & layered surface along with a penis head giving it a real penis shape.
Moreover, the vibrator attached to the penis extender is a piece of cake as it gives you intense pleasure alongside giving you some extra inches on your penis. The material of the sleeve is quite flexible, the reason being its ABS silicone nature. Also, the strap at the base of the sleeve provides extra support to the scrotum area of the penis.
This sleeve is only full of pleasure but it is filled with excitement, thrill and enthralling twists & turns for your night, grab the offer and order it for yourself too.
Read More| COD Available | Yes |
|---|---|
| Material | ABS Silicon |
| Colour | Skin |
| Total Length | 17.78 cm (7 inch approx., including ring) |
| Sleeve Length | 13.97 cm (5.5 inch approx.) |
| Insertable Length | 8.89 cm (3.5 inch approx., space for penis) |
| Extension | 5.08 cm (2 inch approx.) |
| Diameter | 3.81 cm (1.5 inch approx.) |
| Vibration | Yes |
| Waterproof | 100% |
| Flexible | Yes |
| Weight | 100g |
| Net Quantity | 1 Unit |
Clean the sleeve thoroughly before wearing.
Use lubricant for ease in insertion.
Wear the sleeve gently on your penis.
Turn the vibrations on once the sleeve is worn.
Clean the sleeve with water.
Dry it up and store in a hygienic place.
AMBRISH
It's very very amazing and once time pl use for couple.
Ashish
Superb i love it
Marketed/Sold By:
Qaysa Care Pvt. Ltd.
Bestech Business Tower, Sector-66A, Mohali, SAS Nagar, Punjab - 160062
Contact:
+91 9041136969
support@naughtynights.in
Address: Same as above
Country of Origin:
China
Imported By:
Kalka 24
W.E.A., Karol Bagh New Delhi – 110005


Discreet PackagingAll products will come in plain brown boxes.
The Best QualityAll our products are dually checked and verified to meet the hygiene standards
Discreet BillingBilling appears with the name XYZ Pvt. Ltd or similar.
Privacy & SecurityYour Privacy is our priority